- У Кропивницькому правоохоронці пройшли тематичні тренінги (ФОТО)
- На Кіровоградщині викрили інтернет-шахрая
- На Кіровоградщині поліцейські затримали місцевого жителя, причетного до збуту наркотиків
- Як убезпечити дітей від шахраїв у віртуальному просторі?
- Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі
Оскар у бібліотеці №18 міста Кропивницького
![Бібліо-Оскар 2023](https://www.fotoinform.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/410429732_1899614143774103_83791494307952514_n-563x353.jpg)
Символичний Оскар отримували активно читаючі родини на Церемонії «Бібліо-Оскар 2023».
Бібліотекарі запросили читачів, які протягом року ставили рекорди у кількості прочитаних книг, брали активну участь у заходах і майстер-класах бібліотечної арт-студії, а головне – активно відвідували усією сім’єю бібліотеку.
Особлива подяка читацьким родинам, які чекають з війни своїх рідних – захисників ЗСУ та світла пам’ять і шана загиблим у цій війні! Та життя триває і ми розуміємо, що потрібно допомагати один одному і всім разом підтримувати ЗСУ.
Бібліотекарі відзначити читачів у номінаціях «Вірний читач бібліотеки», «Активно читаюча родина», «Талановиті і активні», «Любителі читати і творити», «Активно читаючий блогер» та «Вірний партнер бібліотеки». Всього нагородили найактивніших 30 читачів. Читачі окрім грамот від бібліотекарів, отримали подарунки від депутата міськради М.М.Бєжана, який постійно опікується бібліотекою.
Бібліотекарі пишаються і дуже вдячні читачам за підтримку і участь у житті бібліотеки. Адже завдяки підтримці активній громаді існує наша бібліотека і культура в цілому!
Дякуємо всім, хто долучається до культури, розвитку і захисту України! Бажаємо всім українцям більше читати, думати і, не дивлячись на війну, радувати один одного!
Віра Резніченко
![](https://www.fotoinform.com.ua/wp-content/plugins/dp-post-views/images/eyes.png)