- У Кропивницькому правоохоронці пройшли тематичні тренінги (ФОТО)
- На Кіровоградщині викрили інтернет-шахрая
- На Кіровоградщині поліцейські затримали місцевого жителя, причетного до збуту наркотиків
- Як убезпечити дітей від шахраїв у віртуальному просторі?
- Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі
БК «Золотой Век»-БК «Калуш»
![БК «Золотой Век»-БК «Калуш»](https://www.fotoinform.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/FOTO-Filipenko-061-563x353.jpg)
Перший домашній поєдинок 1/8 фіналу плей-оф у Першій лізі гравці баскетбольного клубу «Золотой Век» перемогли представника Групи 3 з Івано-Франківщини БК «Калуш» – 83:46
Після гри на команду і вболівальників чекала ще одна приємна подія. Гравців та персонал баскетбольного клубу «Золотой Век» відзначили нагородами та кубком за перемогу на груповому етапі (1 місце в Групі 2) Чемпіонату України серед команд Першої ліги.
![](https://www.fotoinform.com.ua/wp-content/plugins/dp-post-views/images/eyes.png)