Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі

На Кіровоградщині поліцейські скерували до суду обвинувальний акт стосовно злочинної групи у незаконній порубці дерев на понад 1 млн грн 

Слідче управління поліції області завершило досудове розслідування за фактом вчинення групою осіб кримінальних правопорушень, що спричинили тяжкі наслідки.

Припинили діяльність зловмисників співробітники управління карного розшуку, відділу кримінального аналізу та оперативних підрозділів поліції області.

Встановлено, що до складу злочинної групи входило п’ятеро жителів Кропивницького району. Вони здійснювали незаконну порубку у захисній лісосмузі та реалізовували деревину як під замовлення, так і фактичним продажем.

Із залученням роти поліції особливого призначення, правоохоронці провели обшуки за місцями проживання спільників та зберігання деревини і вилучили речові докази.

Загальна сума завданих протиправними діями збитків становить понад мільйон гривень.

Розслідування за ч. 2, 3 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 28 (вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України завершено.

Обвинувальний акт скеровано до суду, санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі Банда здійснювала незаконну порубку у захисній лісосмузі

За матеріалами слідчого управління поліції Кіровоградської області

158