В Україні вирує негода

Наразі погіршення погодних умов у південній частині та у центрі. На вечір очікуємо сніг, крижані дощі та сильний вітер в більшості областей.

Станом на зараз найважча ситуація в Одеській області: буревій повалив дерева, чимало громад залишились без електро- та водопостачання, перекрито рух на деяких автомобільних дорогах загального значення, є проблеми із мобільним зв’язком.

Водіям великовагових автомобілів варто врахувати обмеження руху на трасах М-15 Одеса – Рені та М-28 Одеса – Южне. Щодо відновлення руху – стежте за офіційними повідомленнями. На трасі М05 є ділянки заблоковані вантажівками на підйом, проїзд можливий лише легковим транспортом.

Обласна та місцева влада тримає ситуацію на контролі, працюють усі відповідні служби, йде оперативна ліквідація наслідків негоди. Там, де відсутня електрика, обʼєкти критичної інфраструктури працюють на генераторах.

Загалом у Одеській області без світла залишились 116 населених пунктів.

По країні знеструмлено 160 населених пунктів у чотирьох областях, скрізь працюють енергетики та комунальники. У Миколаївській області без електрики перебувають 20 населених пунктів, у Дніпропетровській – 18, у Донецькій – шість.

Зважаючи на прогнози фахівців про посилення вітру, сильні снігопади, хуртовини та ожеледицю в багатьох регіонах країни, в усіх областях працюють штаби з ліквідації наслідків негоди. Всі служби переведені у посилений режим роботи.

У Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях очікуються сильні снігопади, в Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській — мокрий сніг та дощ.

136